Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne, sklepy internetowe, hurtownie,kliniki i gabinety weterynaryjne.

 

 

 W dobie rynku kreownego przez potrzeby konsumentów, w dobie czasów w których pies i kot otoczone są troską i miłością na równi z dziećmi i najbliższymi członkami rodzin - to właśnie segment zdrowej żywności dla zwierząt przeżywa we wszystkich krajach - także i w Polsce - tak gwałtowny rozwój.

 

Dlaczego warto inwestować w rynek karm i smakołyków super-premium?

Polski  rynek karm i smakołyków dla zwierząt domowych w ciągu ostatnich kilku lat podlega wyraźnym zmianom. Dynamicznie rośnie grupa świadomych klientów, dla których priorytetem jest żywienie ich zwierząt zgodnie z ich biologicznymi potrzebami, gwarantujące im długie życie w świetnej kondycji. Jest to trend, który nieprzerwanie obserwowany jest od kilku lat w krajach wysoko uprzemysłowionych na wszystkich kontynentach.

Odpowiedzią na potrzeby konsumentów, dla których pies i kot są pełnoprawnymi członkami ich rodzin, są najwyższej światowej jakości produkty oferowane przez producentów, których receptury i skład odzwierciedlają współczesną wiedzę o prawidłowym, naturalnym żywieniu psów i kotów. Oferowane przez nich karmy cechuje tzw. biologicznie odpowiednim skład, w 100% naturalny, dostosowany do indywidualnych, naturalnych potrzeb żywieniowych kota i psa, bazujący na wysokiej zawartości mięsa najwyższej klasy spożywczej, bez zwierzęcych i roślinnych produktów ubocznych, bez glutenów i wysokoglikemicznych zbóż (pszenica, kukurydza, soja), sztucznych konserwantów i barwników czy składników modyfikowanych genetycznie. 

Światowa klasa SUPER-PREMIUM

Sama zawartość mięsa lub brak zbóż w składzie karmy to za mało, by uznać że dana marka należy już do segmentu super-premium.  Podobnie jak w dietetyce ludzkiej - i w dietetyce zwierząt towarzyszących - liczy się jakość użytych składników, ich czystość ekologiczna, biodostępność i stopień przyswajalności, najmniej inwazyjna metoda produkcji i receptura zapewniajaca właściwe zbilansowanie wszystkich składników odżywczych. Świadomy klient, który na codzień ma swobodny dostęp do najróżniejszych źródeł wiedzy o prawidłowym, nowoczesnym żywieniu wie, czego szukać w karmie i czego unikać w jej składach. Wie, że mięso kurczaka może pochodzić z hodowli przemysłowych i być skażone antybiotykami i hormonami wzrostu lub pochodzić od drobiu skarmianego naturalnie, a więc być cennym źródłem czystych składników odżywczych. Wie jak czytać etykiety na karmach, wie jak odróżnić pułapki marketingowe od faktów. Wymaga od producentów niezmiennie wysokiej jakości i uczciwości przekazywanej informacji na etykiecie opakowania. To dla takich wymagających klientów powstała klasa karm i smakołyków super i ultra-premium. To właśnie karmy tej najwyższej klasy od lat zajmują czołowe pozycje w niezależnych rankingach eksperckich.

Dlaczego współpraca z H.D.V.?

Jesteśmy importerem karm dla psów i kotów klasy super premium – produktów osiągających najwyższe oceny w niezależnych międzynarodowych rankingach karm. Oferujemy naszym Partnerom handlowym produkty światowych marek karm, które dystrybuujemy w Polsce jako ich importer i dystrybutor:

 

(import: Niemcy) karmy mokre i suche dla kotów

 

 

(import: Holandia) karmy mokre dla psów i kotów

 

 

Oferujemy wsparcie marketingowe i promocyjne, dogodne warunki handlowe, atrakcyjne systemy rabatowe. Przede wszystkim jednak oferujemy Państwu produkty, na które oczekują Państwa klienci poszukujący karm, których kompozycja i jakość składników są gwarantem zdrowia ich pupili.

 

Zachęcamy do wprowadzenia do Państwa oferty handlowej topowych światowych marek karm i smakołyków importowanych przez H.D.V. Sp. z o.o.

Wszelkich szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz Dział Handlowy:

Tel.: (+48) 502 200 189

E-mail: info@MODERNPET.pl


Współpraca

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:510 900 066