Terra Canis Pure - Wołowina monobiałko 400g

Terra Canis Pure - Wołowina monobiałko 400g

Terra Canis Pure - Wołowina monobiałko, płuca, wątroba wołowa 400g

Suplement diety dla psów. Czyste puszki mięsne składają się w 97% ze świeżego mięsa z mięśni i serca oraz bogatej w witaminy wątroby.

TC-PBEF400G
4260109623807
 
Suplement diety dla psów. BUTCHER'S BEST jest produkowany w dedykowanej fabryce Terra Canis pod Monachium, zarządzanej przez prawdziwych mistrzów rzeźniczych. Czyste puszki mięsne składają się w 97% ze świeżego mięsa z mięśni i serca oraz bogatej w witaminy wątroby. Niezbędne witaminy i minerały (coś tu skreślono) są dostarczane psu poprzez naturalne dodatki: olej lniany, drożdże piwne, wodorosty, glinkę mineralną i skorupkę jajka. Wszystkie składniki są jakości ludzkiej jakości. Puszki BUTCHER'S BEST można uzupełnić świeżymi warzywami, owocami i ziołami, tworząc kompletny posiłek. BUTCHER'S BEST jest odpowiedni dla wszystkich zwolenników diety z prawdziwego surowego mięsa jako alternatywa w podróży, na wakacjach lub gdy potrzebny jest szybki posiłek. Linia ta jest również idealna dla wszystkich zwolenników diety „Light” BARF, którzy chcą wdrożyć BA nie lubią surowego mięsa lub nie tolerują go dobrze. Czysto wegetariańska zapiekanka ogrodowa Terra Canis doskonale nadaje się do mieszania z puszkami z czystego mięsa.
  • 100% human grade
  • Czyste mięso, pojedyncze białko
  • Bezzbożowe i bez laktozy
  • Praktyczna alternatywa dla diety surowego mięsa
  • BARF namiastka wakacji i podróży

Skład:

Serce wołowe (61%), płuca wołowe (30%), wątroba wołowa (7%), olej lniany, łupiny ostryg, glinka mineralna, drożdże piwne, wodorosty suszone

Składniki analityczne:

Białko: 12%  Zawartość tłuszczu: 8%  Włókno surowe: 0,4%  Popiół surowy: 1,7%  Wilgotność: 77,5%
MJ/kg: 4,6

Proporcja:

mięso/podroby : inne surowce = 98% : 2%

Zalecane dawkowanie:

Dorosły pies o normalnej wadze

(Waga psa - Zalecenie żywieniowe/dzień)

5kg 200 - 300g
10kg 400 - 500g
20kg 700 - 900g
30kg 1000 - 1300g

Orientacyjne wartości, które należy dostosować do indywidualnych warunków Twojego psa (powierzchnia ćwiczeń, poziom aktywności, rasa, metabolizm, pora roku).
Zalecamy regularne kontrole wagi.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dodano do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.